ПРЕС-РЕЛІЗ FALL WINTER 2021/2022

MONTAKIRA


FALL WINTER 2021/2022


ЕСТЕТИКА МІНІМАЛІЗМА


Український бренд MONTAKIRA представив новий осінньо – зимовий Кампейн, в якому вся увага акцентується на естетиці мінімалізму, монохромности образів, поєднанні різних фактур і текстур. Особистість, характер і внутрішня енергія першорядна, інтелект і краса підкреслюється лаконічним класичним силуетом.

У новій колекції Тетяна Рижикова, дизайнер і засновник бренду, поєднує м’якість плавність ліній, крій по косій, плоскі поверхні і мінімалізм, об’єднує різні фактури і текстури, додає в’язані теплі речі. Вперше робить акцент на міні довжини, але і як і раніше, включає класичну довжину міді.


“Ми дуже старалися, щоб кожній дівчині було комфортно і красиво в нашому одязі. Ми хотіли, щоб в прохолодний сезон дівчата не відчували дискомфорту, а охоче надягали багатошарові комплекти і не вибирали між теплом і красою».

Тетяна Рижикова

Одяг створен з костюмної тканини, твідового трикотажу і теплой м’якої пряжі. Використовується металева і пластикова фурнітура, високоякісні прикладні матеріали. Колекція – це ода монохромности, використані кольори – чорний, червоний, бежевий, блакитний і білий.

Фотосесія повністю розкриває всю ідею і задумку колекції, зйомка проходила в київській студії мінімалістичного стилю,

фотограф Валентина Рижикова, продюсер Крістіна Алексейчук.

КОНТАКТИ

м. Київ, пров. Ясиноватський, 10

+38 067 539 36 87

infomontakira@gmail.com

montakira.com

@montakira


Рекомендовані товари