MONTAKIRA HOME


Справа була влітку 2020 року, коли ми всі дружно поїхали до мами, – переносити тяготи карантину в будинку з зеленою галявиною, зоною барбекю і тапчанчіком, погодьть, так набагато легше.


Сім’я в нас не велика, але якщо збирається разом, стіл розсовуємо по – максимуму і стільчики доставляємо.Прямокутна скатертина


Моя сестра обожнює займатися декоруванням та благоустроєм побуту. А сімейні обіди з красивою сервіровкою це взагалі її пристрасть. Напевно це позначається її професія.


В один з таких днів діти, що грають поруч зі столом, не помітили як перекинули келих з червоним. Яскраве винної плями повільно тягнувся по всій скатертини, не залишаючи їй ніяких шансів. І Валентина сумно промовила свої думки вголос – «От би скатертини не бруднити, як би було здорово! Ех, і вино шкода …

     Через деякий час, я почала вивчати це питання і знайшла тканину, яка просочується спеціальним водо і грязе відразливим речовиною. А ще її можна мити мильним розчином і навіть прати в пральній машині!

     Ви б бачили очі моєї сестри, коли я подарувала їй набір із 4-х серветок і ранер з цієї тканини!   Загалом, нам ідея зайшла.


   Користуємося самі.


   Запрошуємо Вас:


- на нашу нову сторінку @montakira_home


- в розділ Текстиль на montakira.com


    Рекомендовані товари