Актуальні тренди жіночих сорочок в новому сезоні 2021 – 2022

Восени сорочки помітно витісняють футболки і топи з щоденного жіночого гардеробу. Зручні, комфортні, базові та акцентні, однотонні і з малюнком, бавовняні і шовкові.

1. Подовжена сорочка

Подовжена сорочка – це базова річ у вашому гардеробі. З подовженою сорочкою можна зібрати безліч аутфітов, просто поєднуючи її з різними низами. Вибирайте сорочки з щільного бавовни, однотонні варіанти або теплі в клітку.

2. Біла сорочка

Біла сорочка продовжує займати лідируючі позиції в Базом гардеробі багатьох дівчат. Абсолютно неважливо скільки вам років і який стиль в одязі віддаєте перевагу, біла сорочка доречна в будь-якому гардеробі.

Якщо ви запитаєте мене, що я хотів би винайти в моді, я відповім: «Білу сорочку». Для мене сорочка – основа всього. Інше – другорядне.

Джорджіо Армані

3. Чоловіча сорочка в жіночому гардеробі

Моду на чоловічі сорочки ввела легендарна Марлен Дітріх. Контраст між строгими чіткими лініями чоловічої сорочки прямого силуету і м’якими лініями жіночого тіла відмінно підкреслює жіночу сексуальність. Тут працює одне правило – сорочка повинна бути вашого розміру і зшита на ваш зріст.

Приберіть на далекі полиці гардеробу силуетні сорочки і придбайт собі кілька моделей нарочито вільного крою – вони дуже круто поєднуються з іншими елементами гардеробу.