Доставка і оплата

Усі замовлення на суму від 1000 грн. доставляємо по території України безкоштовно!


ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН MONTAKIRA ПРИЙМАЄ ОПЛАТУ КІЛЬКАМИ СПОСОБами:
СПОСОБИ ДОСТАВКИ

ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
ДОСТАВКА "JUSTIN"
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"

СПОСОБИ ОПЛАТИ

ПОДАТКОВИЙ ПЛАТЕЖ "НОВА ПОШТА"
ПОДАТКОВИЙ ПЛАТЕЖ "JUSTIN"
БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
ПІСЛЯПЛАТА "УКРПОШТА"
1. ПОДАТКОВИЙ ПЛАТЕЖ

cash

ВИ МОЖЕТЕ ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИ ОТРИМАННІ НА НОВІЙ ПОШТІ АБО УКРПОШТІ. ПОСЛУГА ТАРИФІКУЄТЬСЯ ЗГОДНО ДІЙСНИХ ТАРИФІВ НА ГРОШОВИЙ ПЕРЕКЛАД (20 ГРН + 2% ВІД СУМИ ПЕРЕКЛАДУ). ПОДАТКОВИЙ ПЛАТЕЖ МОЖЛИВИЙ ТІЛЬКИ ПРИ УМОВІ ПЕРЕДОПЛАТИ: 100 ГРН НА КАРТУ. ВАРТО ВІДЗНАЧИТИ, ЩО ДОСТАВКА З ОПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ВИХОДИТЬ Майже ДВА РАЗИ ДОРОЖЧЕ. Т.к. НОВА ПОШТА БЕРЕТЬ ОПЛАТУ ЗА ПЕРЕСИЛКУ ГРОШЕЙ. У РАЗІ НЕ ОТРИМАННЯ ВАМИ ПОПЕРЕДНІ ЗАМОВЛЕННЯ, ВІДПРАВЛЕНИХ ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, НАСТУПНІ ЗАМОВЛЕННЯ ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ПРАВОМ У ПОДАЛЬШОМУ ЗАМОВЛЮВАТИ ТОВАРИ У НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ, У Т.Ч. ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, ВАМ НЕОБХІДНО КОМПЕНСУВАТИ ВИТРАТИ НА "ХОЛОСТУ" ДОСТАВКУ НЕОТРИМАНІ ЗАМОВЛЕННЯ. 2. ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ

privat24

Замовлення ви можете сплатити на картку Приват Банку з огляду на комісію. Після оформлення замовлення зв'яжеться з вами менеджер. У ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ОБОВ'ЯЗКОВО УКАЗАЙТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ, Прізвище та ІМ'Я ПОКУПЦЯ. Зверніть увагу, що банківська комісія з усіх банківських операцій сплачується за рахунок покупця. У червні місяці 2020 року ПриватБанк вніс незначні зміни щодо поповнення карток, тому рекомендуємо скористатися функцією поповнення рахунку (реквізити – у СМС), приклад:

 

ПОВІДОМИТИ ПРО ОПЛАТУ

 

3. ОНЛАЙН-ПЛАТІЖ:

liqpay

Оплачуйте замовлення безпосередньо під час оформлення. Процес оплати відбувається на захищеній сертифікатами безпеки сторінці. Замовлення можна сплатити онлайн через платіжну систему Liqpay.ua (приймаються карти українських та зарубіжних банків). До суми платежу автоматично додасться банківська комісія розміром 2,5% від суми замовлення (комісія банку оплачується з допомогою покупця). У процесі використання сервісу онлайн оплати Вам буде запропоновано вказати свій e-mail. Якщо при реєстрації на нашому сайті Ви вже вказали свою електронну адресу - це поле заповниться системою автоматично.